Tytuł 71

07 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia odbyła się przedszkolna impreza pod hasłem „WITAMINY”.

Dzień ten był podsumowaniem wiedzy i umiejetności dzieci dotyczących zdrowego odżywiania      i zdrowego trybu życia.

Każda z grup prezentowała swój plakat . Przedszkolaki z oddziału  III śpiewały piosenki                       o tematyce zdrowotnej

oraz przedstawiły  inscenizacje pt ” Witaminy połykaj antybiotyków unikaj”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny – Dyrektor Stacji  Sanitarno – Epidemiologicznej      w Brzozowie  Tadeusz Pióro wręcza dyplomy i upominki dla uczestników konkursu.

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest corocznie od 1950 w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia. Jego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na najbardziej palące i zaniedbane problemy zdrowotne społeczeństw na całym świecie.