Tytuł 67

DLA RODZICÓW

Przedszkole czynne jest w godzinach 630– 1600.  Od godziny  630– 730    oraz  14 30- 1600 /o. III/  i 1500-  1600 /o. I/  oddziały są łączone z oddziałem II.

Dziecko może wybierać tylko osoba              dorosła (rodzice, dziadkowie,                    pełnoletnie rodzeństwo)

Odpłatność  pobierana będzie z góry   od 1-go do 15-go dnia każdego miesiąca . Wysokość wpłaty podawana będzie  do wiadomości rodziców. .                                                                                                   Prosi się o przestrzeganie  terminów płatności.

Stawka dzienna za żywienie dziecka wynosi –od 1.XI.2010r. 4,00 zł (śniadanie, obiad, podwieczorek). Rodzice dzieci ponoszą opłatę za korzystanie z posiłków – śniadanie 1,20 zł  , -obiad + podwieczorek 2,80 zł za każdy dzień żywieniowy.

Bezpłatne nauczanie , wychowanie i opieka  zapewniana jest w czasie realizacji podstawy programowej tj. od 7.30 do 12.30.

W pozostałych godzinach  świadczenia są płatne.

Ustala się opłatę w wysokości 0,12 %  minimalnego  wynagrodzenia za pracę obowiązującego w danym roku kalendarzowym za każdą rozpoczętą godzinę  poza wymiar realizacji podstawy .

W roku kalendarzowym 2011  opłata godzinowa wynosi    1,66 zł

Drugie dziecko z rodziny 75%   wskazanej wartości