Policjant w przedszkolu

28 października 2011r.  Przedszkole Samorządowe w Starej Wsi odwiedził Inspektor Powiatowej Policji w Brzozowie pan Kazimierz Barański. Oddział I przedstawił specjalnie na tę okazję inscenizację pt. ” Jak wróbelek Elemelek leśną dróżką szedł w niedzielę”.

Dzieci wcielone w role leśnych zwierząt, śpiewały piosenki i pęknie recytowały wiersze. Przedszkolaki do występu zostały przygotowane przez Małgorzatę Florczak.

Dzieci uważnie słuchały dobrych rad doświadczonego funkcjonariusza policji, przypomniały zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. Miały bliższą okazję zapoznać się ze strojem i akcesoriami policjanta.

Przedszkolaki otrzymały od zaproszonego gościa słodkie upominki, a niektórzy dzięki swojej aktywności zostały nagrodzone odblaskiem na rękę.

Miłe i pouczające spotkanie zostało uwiecznione na pamiątkowym zdjęciu.