Zebranie

UDZIAŁ RODZICÓW W SPOTKANIU: „Dzieci rodzicom”.

25 października odbyło się spotkanie rodziców w nowej siedzibie Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi, budynku odnowionym po dawnej szkole podstawowej. Przy ciastku i herbatce niektórzy rodzice wspominali czasy, kiedy sami byli uczniami w dawnej szkole, która mieściła się w tym budynku. Obecnie ich dzieci mogą cieszyć się komfortem dobrze wyposażonych, dużych jasnych sal nowego przedszkola. Spotkanie uświetniły dzieci przygotowanym programem artystycznym. Szczere, radosne uśmiechy, przyjemny gwar dziecięcych głosików był dla nas nauczycieli pozytywną refleksją z dobrze wykonanego obowiązku oraz zachętą do dalszego podejmowania wyzwań w kierunku wszechstronnego rozwoju wychowanków. Dla dzieci był to kolejny dzień w wesołej atmosferze, przy zabawie wśród najbliższych osób. Podczas spotkania poruszone zostały również kwestie organizacyjne na najbliższe miesiące związane z kalendarzem uroczystości przedszkolnych oraz zagadnienia edukacyjno – wychowawcze – diagnoza przedszkolna. Pani dyrektor Marii Owoc za troskliwą opiekę nad organizacją oraz profesjonalne kierownictwo – serdecznie dziękujemy.

Opracowała : Agnieszka Rychlicka