Kolęda

D

17 stycznia 2013 roku Przedszkole Samorządowe w Starej Wsi wzięło udział w konkursie kolęd i pastorałek , w którym uczestniczyło siedem przedszkoli Gminy Brzozów. Naszą placówkę reprezentowała Emilia W. i Michał T.  Przedszkolaki przygotowane przez nauczyciela-P. Małgorzatę Florczak pięknie zaprezentowały się na scenie.Dzieci zaśpiewały pastorałki :” Zagraj dziecku kołysankę” i ” Pastuszek bosy”. Swoimi pięknymi głosami zadziwiły wszystkich słuchających i otrzymały gromkie brawa. Dzieci zostały nagrodzone- otrzymały dyplomy i upominki.

Dyrektor przedszkola składa podziękowania : dzieciom za wspaniały występ, rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie strojów , Pani Małgosi za opiekę i przygotowanie przedszkolaków.

Uczestnicząc w konkursie byłam dumna z poziomu występu naszych wychowanków.