Dzień Babci i Dziadzia w Przedszkolu Samorządowym

„Kocham babcię i dziadka”.

Kocham babcię i dziadka

Kocham mocno babcie dziadka

to nie żarty moi mili

dzisiaj im życzenia składam,

by sto lat jeszcze żyli.

Kiedy smutek mnie ogarnia

i wszystkiego mam już dosyć

dziadek mocno mnie przytuli

o to prosić go nie trzeba.

Gdy pomyślę o łakociach

babcia zaraz coś upiecze

Muszę przyznać te wypieki.

najwspanialsze są na świecie.

23 stycznia 2013 „Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu” W tych dniach grupy ” Biedronki”, ” Pszczółki” Smerfy” z naszego przedszkola obchodziły święto z okazji Dnia Babci i Dziadka. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne.

Wnuczęta swoimi występami wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia.

Oprócz części artystycznej wręczono również piękne upominki . Nie mogło zabraknąć też słodkiego poczęstunku. Uroczystość zakończono solowymi występami dzieci a także wspólnym kolędowaniem.

Goście byli bardzo wzruszeni występami wnucząt i w niejednym oku zakręciła się łezka.

Opracowała: Katarzyna Milczanowska