VI SPOTKANIE TEATRALNE W HUMNISKACH

VI SPOTKANIE TEATRALNE W HUMNISKACH „Zdrowe i wesołe przedszkolaki” – pod takim hasłem przebiegało tegoroczne „VI Spotkanie Teatralne” zorganizowane w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Humniskach, które odbyło się dnia 14 marca.

Nasze przedszkole reprezentowała grupa I „Krasnale”-  Emilka Deliowska i Dawid Hydzik w inscenizacji pt ” Zdrowy Miś”.

Do występu dzieci przygotowała Katarzyna Milczanowska.

W „VI Spotkaniu Teatralnym” pod tytułem „Zdrowe i wesołe przedszkolaki” wzięły udział przedszkola z naszej gminy jego głównym celem było: wyrabianie przyzwyczajeń i postaw prozdrowotnych, zachęcenie do zdrowego stylu życia oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich. Organizatorzy imprezy zorganizowali wspólny poczęstunek który uświetniony został pokazem tańców ” TANIEC PIRATÓW”, „Taniec ze Wstążką”.

Na koniec spotkania zostały rozdane  dyplomy i nagrody dla uczestników  oraz pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy  za zaproszenie i wspaniałą zabawę Do zobaczenia za rok .