DLA MAMY SERCE, KWIATY, UŚMIECH…

DLA MAMY SERCE, KWIATY, UŚMIECH… Dzień Matki to jeden ze szczególnych dni w kalendarzu uroczystości naszego przedszkola, który jest dla dzieci wielkim przeżyciem. Tego dnia każda mama jest najpiękniejsza, najukochańsza, najlepsza na świecie. Słowa: mama, mamusia, matka – kojarzą się wszystkim z miłością, ciepłem, spokojem. Dzień Matki jest doskonałą okazją, aby powiedzieć wszystkim naszym mamom, jak bardzo są nam bliskie i podziękować za to, że każdego dnia poświęcają się dla nas. Dzieci z naszego przedszkola wyraziły te wszystkie uczucia dla swoich mam w wierszach, piosenkach, ciekawych układach tanecznych. Uroczystość z okazji Dnia Matki w oddziałach „Pszczółki” i „Krasnale” odbyła się 29.05. Wychowankowie z oddziałów „Biedronki” i „Smerfy” świętowały dnia 28.05.br. Być może takie uroczystości pozostawiają w zaułkach świadomości małego człowieka myśl, aby nie tylko w Dzień Matki, ale codziennie nieść szacunek za Jej wieczną, bezgraniczną miłości.