PASOWANIE W GRUPIE „BIEDRONKI”

Pasowanie w grupie Biedronki odbyło się 28 października 2013 roku.

Po występach dzieci na które złożyły się wiersze , piosenki oraz taniec do utworu Kasi Sobczyk ” Biedroneczki są w kropeczki” odbyło się uroczyste ślubowanie przedszkolaka.

Następnie odbył się mini test umiejętności dzieci w obecności ich rodziców. Po ocenie dokonanej przez uczestników uroczystości, pasowania dokonała dyrektor przedszkola Pani Maria Owoc, a wychowawczyni oddziału Pani Celina Wolanin rozdała dzieciom piękne dyplomy i słodkości. Z kolei wychowawczyni przekazała rodzicom informacje z przeprowadzonej przedszkolnej diagnozy wstępnej. Na zakończenie w miłej atmosferze, przy kawie i ciastku, odbyła się dyskusja i rozmowy. Dyrektor przedszkola zapoznała rodziców z listem Pani Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas z dnia 18. X. 2013 r.  o  terminach wprowadzenia obowiązku szkolnego sześciolatków.

Celina Wolanin  Maria Owoc