„ANIOŁY I ANIOŁKI” –WARSZTATY PLASTYCZNE DLA RODZICÓW I DZIECI

Dnia 11.XII. 2013 roku w naszym przedszkolu zostały zorganizowane warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci z grupy „Biedronki”.

Rodzic wspólnie ze swoim dzieckiem zrobił aniołka korzystając z różnych materiałów plastycznych takich jak: piórka, tektura, styropian włóczka, oczka, koraliki. Wykonane aniołki powędrowały wraz z dziećmi do ich domów jako symbole świąt Bożego Narodzenia. Wspólna praca, czas razem spędzony, możliwość wspólnego działania jest najlepszym prezentem jaki można w dzisiejszym świecie podarować dziecku. Wykonane aniołki mają za zadanie wprowadzić do domów dzieci świąteczny nastrój, a przede wszystkim mają być ich aniołami stróżami.

Życzę Wszystkim dzieciom, aby aniołek spełnił swoje zadanie tak jak w wierszu D. Gellner, a rodzicom jak najwięcej czasu spędzonego razem.

My jesteśmy aniołki, czy wiecie? My chodzimy za dziećmi po świecie Za chłopczykiem Za dziewczynką Zawsze z uśmiechnięta minką Kto to szepce mi do uszka? Czy to cień? Czy dobra wróżka? To aniołki uśmiechnięte! Każdy biała ma sukienkę! My jesteśmy zawsze blisko My o dzieciach wiemy wszystko! I czuwamy przez noc całą By się dzieciom nic nie stało.

Opracowała: Celina Wolanin

Serdecznie zapraszamy do naszej Fotogalerii, w której można obejrzeć więcej zdjęć z wydarzeń i uroczystości w Przedszkolu.