SPOTKANIE Z FRANKLINEM

Dnia 13 stycznia do przedszkola zawitał „FRANKLIN” razem z Panią Bibliotekarką. W spotkaniu wzięły udział dzieci ze wszystkich grup wraz z nauczycielkami.Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała miłego gościa i rozpoczeło sie spotkanie pod hasłem „Czytamy Franklina”. Zielony Gość usiadł na honorowym miejscu i razem z dziećmi z przedszkola słuchał opowiadania o swoich przygodach.

Dzieciom podobała sie zabawna historyjka o „Bohaterze” i bezbłędnie odpowiadały na pytania które zadawała nasza pani Bibliotekarka. W nagrodę  dostały prezenty i upominki od samego Franklina.

Na zakończenie dzieci z oddziału I Krasnale i V Misie razem z przybyłymi gośćmi bawili się w taktach muzyki. Po skończonej zabawie każda grupa przystąpiła do pamiątkowego zdjęcia z miłymi i sympatycznymi gośćmi.

Katarzyna Milczanowska