VI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

VI przegląd kolęd i pastorałek

9 stycznia 2014r. w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Brzozowie odbył się VI Przegląd kolęd i pastorałek. Do wzięcia w nim udziału zaproszone zostały wszystkie przedszkola z terenu gminy Brzozów. Jak co roku dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie kolędowania. Nasze przedszkole reprezentowała: Natalia Wojtowicz i Ola Wolanin z grupy V „Misie” pod opieką pani Katarzyny Milczanowskiej. Natalka zaśpiewała kolędę „Dzisiaj w Betlejem” a Ola „Przybieżeli do Betlejem”. Spotkanie umilił występ grupy tanecznej przygotowany przez panią Annę Szajnowską-Jajko. Przegląd miał na celu kultywowanie pięknej, polskiej tradycji śpiewania kolęd oraz pastorałek i przebiegał w radosnej, świątecznej atmosferze. Wszyscy mali artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami, otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy.

Katarzyna Milczanowska