DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 29

„Miś pluszowy zawsze Cię wysłucha, o swoich kłopotach szepnij mu do ucha…” – co my byśmy zrobili bez naszych pluszowych Misiaczków? W dniu 26.11.2014r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały „Życzenia dla Misia”, oraz wiersz „Miś” J. Brzechwy. Bawiły się przy piosence „Pluszowy Miś”.

Grupa Misie zaprosiła bibliotekarkę Panią Wiolę oraz kolegów i koleżanki na program artystyczny.

Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy, quizy.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić.

Katarzyna Milczanowska