ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z WIZYTĄ U PRZEDSZKOLAKÓW

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na niego czekają”

Jak co roku dzieci z Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi podejmowały niecodziennego, ale bardzo oczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja, który pomimo braku białego puchu przybył do przedszkola 5 grudnia 2014 r., by wręczyć naszym milusińskim upominki. Dzieci przedstawiły wiersze i piosenki przygotowane specjalnie dla naszego gościa. Najmilszą chwilą dla każdego dziecka było otrzymanie indywidualnego prezentu i krótka rozmowa ze Świętym Mikołajem oraz pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie każda grupa otrzymała niespodziewany, piękny prezent do swojej sali. Były to zabawki, które ucieszyły nie tylko dzieci, ale też wychowawczynie grup. Za ten dar chcemy Świętemu Mikołajowi podziękować bardzo serdecznie.

W imieniu przedszkolaków, wychowawczyń i rodziców dziękujemy Panu Burmistrzowi – Józefowi Rzepce, który hojnie wsparł Mikołaja finansowo, dzięki czemu dzieci mogły otrzymać nowe zabawki do swoich sal.

Pracownicy Przedszkola