SPOTKANIE Z DENTYSTĄ

7 stycznia 2015 roku w naszym przedszkolu gościliśmy panią stomatolog wraz z panią asystentką.

Przybyłych gości bardzo serdecznie przywitała pani dyrektor przedszkola Maria Owoc.

Dzieci z oddziału I „Krasnale” zaśpiewały i zatańczyły do piosenki pt. „Szczotko, szczotko” i pięknie wyrecytowały wiersze.

Panią dentystkę przywitał również oddział II „Smerfy” w inscenizacji pt.”Ząbek” a także piosenkach i wierszach o tematyce związanej z pracą stomatologa.

Pani dentystka na makiecie szczęki pokazała dzieciom prawidłowe etapy mycia zębów, przybliżyła również zasady zdrowego żywienia sprzyjające ząbkom oraz odpowiedziała na wszystkie pytania dzieci dotyczące pracy stomatologa.

Przedszkolaki na koniec miłego spotkania otrzymały od pani stomatolog kolorowanki oraz mini pasty do zębów.

Taki  dzień w przedszkolu dzieci na pewno zapamiętają i z pewnością ochoczo odwiedzać będą dentystę.

Serdecznie dziękujemy pani dentystce oraz asystentce za miłe spotkanie i poświęcony czas.

Florczak Małgorzata