DZIEŃ KOBIET

8 MARCA- DZIEŃ KOBIET

Zdrowia i radości!

Mniej zmartwień na głowie!

Tego dziś w Dniu Kobiet życzą Wam – Panowie

09.03.2015 r. w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi uroczyście obchodziliśmy Święto Kobiet.

W dniu tym na wspólne świętowanie zostały zaproszone wszystkie emerytki pracujące w naszym przedszkolu. Swoją obecnością zaszczyciła nas emerytowana Pani Dyrektor PS w Starej Wsi – Anna Błaż, emerytowana nauczycielka – Pani Maria Łobodzińska, emerytowana pomoc nauczyciela – Pani Maria Szuba oraz emerytowana kucharka – Pani Zofia Leń.

Uroczystą akademię dla zaproszonych gości i Pań pracujących w przedszkolu przygotowały: Pani Katarzyna Milczanowska z oddziałem V „MISIE” oraz Pani Małgorzata Florczak wraz z oddziałem II „SMERFY”.

Dzieci zaprezentowały się w tańcu, piosence i inscenizacji oraz złożyły serdeczne życzenia  z okazji święta wszystkich kobiet. Panie otrzymały od dzieci piękne bukiety kwiatów specjalnie przygotowane na tę okazję.