„Jak Rumcajs Cypiska uratował”

Dnia 24. 03.2015r. dzieci z grupy „Krasnale” i „Pszczółki” wyjechały do kina w Brzozowie na spektakl „Jak Rumcajs Cypiska uratował” przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza. Przedszkolaki po podróży autobusem, która bardzo się im spodobała zasiadły w kinowej sali by obejrzeć prawdziwych aktorów w bajce z dzieciństwa swoich rodziców. Przedstawienie było bardzo barwne i zawierało cenne przesłanie stawiające na pierwszym miejscu takie wartości jak: dobroć, sprawiedliwość, lojalność, rodzina, poszanowanie godności ludzkiej, życie w harmonii z otaczającą przyrodą. Spektakl był roztańczony i rozśpiewany, co bardzo spodobało się najmłodszej publiczności. Piękna dekoracja oraz muzyka sprawiły, że dzieci mogły przenieść się  w głąb Rzacholeckiego Lasu i przeżyć niezapomniane chwile. Po spektaklu, nagrodzonego gromkimi brawami, dzieci poszły na spacer do brzozowskiego parku. Tam pobawiły się na pięknym placu zabaw. Następnie autokarem wróciły do przedszkola.Ta piękna wycieczka na długo pozostanie w ich pamięci.