VIII SPOTKANIE Z MAŁYM TEATRZYKIEM W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 1 W HUMNISKACH

17 kwietnia 2015 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Humniskach odbyło się VIII spotkanie z małym teatrzykiem pod hasłem „Uśmiechnij się!”

Nasze przedszkole reprezentowały Oliwka Froń i Mikołaj Nogaj w inscenizacji pt. „Maryna, gotuj pierogi!” Dzieci zostały przygotowane przez Panią Małgorzatę Florczak. W konkursie towarzyszyła również dzieciom Pani Dyrektor Maria Owoc.

Przedszkolaki miały okazję sprawdzić swoje zdolności teatralne i artystyczne, a także zaprezentować je szerszemu gronu osób, pokonując tremę i stawiając swoje pierwsze kroki w grze aktorskiej. Maluchy spisały się na medal. Takie doświadczenie z pewnością zaowocuje w przyszłości większą pewnością siebie w wystąpieniach publicznych. Wszystkim przedszkolakom uczestniczącym w konkursie gratulujemy talentu, pracy i odwagi!