XI SPOTKANIE Z POEZJĄ MARII KONOPNICKIEJ

W Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Brzozowie odbyło się dn. 20 maja 2015 r. XI SPOTKANIE Z POEZJĄ MARII KONOPNICKIEJ. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „SMERFY”. Jakub Kułak z wierszem „Żuczek”,Martyna Domin z wierszem „Sposób na laleczkę” pod kierownictwem wychowawczyni  Agnieszki Rychlickiej. Imprezę wzbogaciły atrakcyjne tańce dzieci z przedszkola organizującego konkurs. W wierszach dzieci wyrażały umiłowanie do ziemi ojczystej, przyrody oraz ukazywały zwyczajne troski życia codziennego pięknie opisane przez autorkę. Dziatwa prezentując wiersze Marii Konopnickiej ujmowała widzów prostotą i wdziękiem. Po części artystycznej  każde dziecko otrzymało nagrodę i dyplom. Była też okazja do wspólnych zdjęć. Integracja dzieci przy smacznym obiadku była dopełnieniem miło spędzonych chwil, obfitych w przyjemne przeżycia. Serdecznie dziękujemy organizatorom.

Opracowała: Agnieszka Rychlicka

Zdjęcia: Maria Owoc