Wycieczka do Sali zabaw „URWIS” w Sanoku (grupy Biedronki i Smerfy)

15.06.2015 roku grupy: Smerfy i Biedronki wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „Urwis” w Sanoku. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólna zabawę. W sali zabaw przedszkolaki korzystały z licznych atrakcji takich jak: basen z tysiącem kulek,  dmuchane zjeżdżąlnie, ściana do wspinania, tor przeszkód. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się motory i autka, którymi można było pojeździć po dużej sali.

Wszystkie atrakcje  rozwijały sprawność i koordynację oraz orientację w przestrzeni. Dziecko bawiąc się w labiryntach przygód uczyło się pokonywać słabości, a pokonując kolejne przeszkody budowało swoja odwagę

Zmęczone ale zadowolone wróciły autobusem do przedszkola, gdzie do końca dnia opowiadały wrażenia z wycieczki.

Opracowała: Celina Wolanin