III FESTIWAL PIOSENKI WAKACYJNEJ I TURYSTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W PRZYSIETNICY

17 czerwca 2015r. w Przedszkolu Samorządowym w Przysietnicy odbył się „III FESTIWAL PIOSENKI WAKACYJNEJ I TURYSTYCZNEJ”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „KRASNALE” : Emilia Skarbek w piosence”Jagódki” oraz Małgorzata Darowska w utworze „Niech żyją wakacje”.

Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania piosenką wakacyjną i turystyczną,opanowanie pamięciowe tekstu oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych na większym forum. Wszystkie dzieci reprezentujące poszczególne przedszkola z gminy Brzozów były bardzo dobrze przygotowane. Pomiędzy poszczególnymi występami mogliśmy podziwiać przedszkolaki w tańcach: „Parostatek”, „Kalinka”, „Smerfy”, „Szot”. Atmosfera była bardzo przyjemna i wszyscy dobrze się bawili. Konkurs zakończony został gromkimi brawami. Dyrektor Pan W. Pałka podziękował wszystkim za piękne występy oraz wręczył dyplomy oraz nagrody dla uczestników festiwalu piosenki.

Katarzyna Froń