DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Aby docenić codzienny trud wszystkich pracowników przedszkola  dzieci z naszego przedszkola przygotowany montaż słowno-muzyczny.

Grupa „Biedronki ”przedstawiła program  artystyczny pt. „W ciszy Niepokalanej”. W formie wiersza została przypomniana postać Jana Pawła II – patrona naszego przedszkola.

Następnie grupa „Pszczółki” zaprezentowała tańce ludowe: „Szot”, „Grozik”, „Krakowiak”, „Nie chcę Cię znać”.

W dalszej części wystąpiła grupa „Misie”. Dzieci zaśpiewały ułożone wierszyki o przedszkolu i pracownikach na melodię „Oj dana, oj dana”.

Na koniec dziewczynki przygotowane przez M. Florczak i J. Żmudę zatańczyły układ do melodii Piotra Rubika z płyty Santo Subito „Niech mówią, że to nie jest miłość”.

Pani dyrektor Maria Owoc złożyła wszystkim pracownikom życzenia: zdrowia, wytrwałości, zadowolenia z pracy, sukcesów oraz pomyślności w życiu prywatnym. Wraz z życzeniami każdy pracownik otrzymał różyczkę.

Najmłodsi przedszkolacy z grupy: „Krasnale” wręczyły prezenty przygotowane przez A. Rychlicką i K. Froń.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pamięć i życzenia   dla  wszystkich pracowników przedszkola.

Celina Wolanin