GRUPA „BIEDRONKI” PROMUJE EFEKTY SWOJEJ PRACY WSRÓD RODZICÓW

Otaczający nas świat to rzeczywistość, która stawia przed nami coraz więcej wymagań i oczekiwań.  Przedszkole jest elementem systemu oświaty, ale także elementem środowiska społecznego. Jest instytucją polecającą usługi edukacyjne, których najważniejszymi odbiorcami są dzieci i ich rodzice. Zadaniem naszej placówki jest prezentacja efektów pracy dydaktyczno –wychowawczej dla rodziców.

21.X.2015 roku dzieci z grupy „Biedronki” zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na występ pt „ W ciszy Niepokalanej” Jak przystało na miesiąc październik była to uczta dla duszy. Dzieci w krótkiej formie przypomniały życiorys naszego patrona,  zatańczyły taniec do utworu Piotra Rubika, zaśpiewały piosenki „ W ciszy Niepokalanej” , „Duch Święty”.

Podczas spotkania przedszkolaki zaprezentowały swoim rodzicom wykonany album „Jan Paweł II- patron naszego przedszkola” oraz wylosowały dla swoich rodzin sentencję, przesłanie, słowo wypowiedziane przez Karola Wojtyłę, które być może okaże się drogowskazem na najbliższe dni.

Całe spotkanie odbyło się w przyjemnej atmosferze przy kawie  ciastku, a dzieci w nagrodę za włożony trud w przygotowanie uroczystości otrzymały soczek i słodycze.

Celina Wolanin