„BAL W POKOIKU LAL” – ZAJĘCIA OTWARTE U „PSZCZÓŁEK”

31 listopada w oddziale IV „Pszczółki” odbyło się spotkanie z rodzicami. Przedszkolaki chciały zaprezentować rodzicom przedstawienie „Bal w pokoiku lal”, które przygotowały z okazji Dnia Pluszowego Misia pod kierunkiem Pani Jolanty Żmudy.

Opowieść o małym misiu, który poszedł spać i zapomniał zaprosić lale na bal, pełna zabawnych wierszyków i sytuacji, wprawiła rodziców w bardzo dobry humor. Z pewnością byli dumni ze swoich pociech, które w kolorowych przebraniach misia, lal i pajacyków wyglądały jak profesjonalni aktorzy na scenie prawdziwego teatru.

Dzieci sprawiły również rodzicom niespodziankę – po występie zatańczyły dla rodziców wybrane tańce ludowe, m. in. „Poleczkę”, „Grozika” i „Szota”, które bardzo się wszystkim podobały.

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu w naszej fotogalerii.

Justyna Kucharska