DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE IV „PSZCZÓŁKI”

22 stycznia oddział IV „Pszczółki” zaprosił Babcie i Dziadków, aby uczcić ich święto. Szanownych Gości przywitała Pani Zima wraz ze Styczniem i Śnieżynkami, które wyrecytowały piękne wierszyki.

Każdy przedszkolak z grupy również zaprezentował swój wierszyk, by sprawić radość swoim Babciom i Dziadkom, którzy dostali również drobne upominki od dzieci.

Po występie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnych śpiewów i tańców z wnukami, a także do częstowania się słodkościami. Mamy nadzieję, że występy wnuków sprawiły Gościom wiele radości.

Dobrze, że jest taki dzień w roku, w którym możemy podziękować naszym Babciom i Dziadkom za ich miłość, czułe serce i trud włożony w opiekę nad wnuczętami.

Dziękujemy Szanownym Gościom za liczne przybycie, życząc zdrowia i radości na cały kolejny rok!