DZIEŃ MATKI W GRUPIE „PSZCZÓŁEK”

We wtorek 24 maja przedszkolaki z Oddziału IV „Pszczółki” zaprosiły swoje Mamy na uroczystość z okazji ich święta. Dzieci w ten sposób chciały podziękować Mamom za miłość i troskę oraz trud włożony w ich wychowanie.

„Pszczółki” z odwagą recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Dziewczynki pięknie zatańczyły do utworu „Hallelujah”, natomiast chłopcy mogli zaprezentować się w tańcu kowbojskim. Na zakończenie przedszkolaki przedstawiły inscenizacje „Dobra ta chatka, gdzie mieszka matka”.

Mamy z dumą i radością obejrzały występy swoich pociech, po których miały okazję do wspólnej zabawy z dziećmi w postaci konkursów i quizów. Przedszkolaki miały za zadanie m.in. rozpoznać Mamy po dłoniach, a Mamy z kolei rozpoznawały siebie na portretach namalowanych przez „Pszczółki”. Sądząc po uśmiechach na twarzach wszystkich – zabawa była udana.

Po występach dzieci zaprosiły Mamy na słodki poczęstunek, a także wręczyły pamiątkowe drobne upominki, które będą przypominać Mamom o mile spędzonych chwilach.

Jolanta Żmuda, Justyna Kucharska