„CZYSTE POWIETRZEWOKOL NAS”

„CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”

Podsumowanie realizacji przedszkolnego programu  edukacji antytytoniowej

Program „Czyste powietrze wokół nas” organizowany jest przez głównego Inspektora Sanitarnego oraz państwowe Inspekcje Sanitarne .Program adresowany jest do dzieci 5,6-letnich uczęszczających do przedszkoli oraz do ich rodziców i opiekunów.

Podsumowaniem programu był konkurs piosenki o tematyce zdrowotnej lub antynikotynowej zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzozowie.

Nasze przedszkole reprezentowała Joanna Kalińska w piosence  pt. „Hej palacze” Konkurs prowadziła pani Małgorzata Szpiech. Natomiast w skład  Yury  wchodzili pracownicy oświatowi PSSE W Brzozowie oraz pani Urszula Woroniec.

Wszystkie występujące dzieci wspaniale zaprezentowali się na dużej scenie w wspaniałych piosenkach tematycznie dopasowanych do problemu zdrowia. Wszystkie też otrzymały nagrody i dyplomy.

Koordynator programu : Celina Wolanin