PIKNIK 10

Dnia 8 czerwca nasze przedszkolaki na boisku sportowym  Zespołu Szkół w Starej Wsi bawiły się na pikniku z animatorami z firmy „Bazyl”.

Pogoda była wymarzona toteż zapał do zabawy był wielki. Oprócz zabaw przy muzyce dzieci rywalizowały w kilku konkursach. Było chwytanie baniek mydlanych, popcorn, a wata cukrowa pokrzepiła siły i pozwoliła na chwilkę wytchnienia.

Dzieci również chętnie pozwalały malować sobie twarzyczki wcielając się w różne zwierzątka.

Było wiele nieoczekiwanych sytuacji, radości i humoru.

Pod czujnym okiem pani dyrektor i wychowawczyń impreza przebiegła sprawnie, pełni miłych wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Dziękujemy!                                                                                                                           Tekst: Agnieszka Rychlicka

Opublikowała : Maria Owoc