ABSOLWENCI ODWIEDZILI PRZRDSZKOLE

Pięknie żyć – znaczy kochać świat
                                                                                     Pięknie żyć – tak jak żyje ptak
                                                                                     Pięknie żyć – tańczyć tak jak wiatr,
                                                                                     A ziemi życzyć , jak najdłuższych lat.

„ZIEMIA MOJA CUDOWNA PLANETA”

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STAREJ WSI PRZEDSZKOLAKOM

26 kwietnia 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej pod opieka pani Katarzyny Klimaszewskiej przygotowali  dla przedszkolaków występ artystyczny pt. „Ziemia moja cudowna planeta”.

W ciekawej formie teatrzyku, wierszy i piosenek przekazali dzieciom informacje o sposobach segregowania śmieci, król śmieci przedstawił swoje modelki: ropolinę, fenolinę, benzoinę, hemolinę, które opowiedziały gdzie i w jakich postaciach występują. Celem przedstawienia było przekazanie w jaki sposób dbać o środowisko naturalne.

Na koniec nie zabrakło integracyjnych zabaw uczniów z przedszkolakami. Uczniowie przypomnieli sobie przedszkolne lata, gdyż prawie wszyscy to nasi wychowankowie. Było nam bardzo miło gościć byłych przedszkolaków. Pani Katarzynie dziękujemy za nawiązanie współpracy.