ODDZIAŁ PSZCZÓŁKI- NA OLIMPIADZIE

5 czerwca dzieci z grupy Pszczółki reprezentowały nasze przedszkole na Mini Olimpiadzie Przedszkolaków. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym zawody przeprowadzono na brzozowskim stadionie, a program imprezy opracowany został przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przedszkolaki konkurowały m.in. w biegu na dystansie 30m, rzucie do kosza, toczeniu piłek, torze przeszkód, wyścigach w rzędach, skokach w workach.

Konkurencje sportowe dostosowane były do możliwości i wieku dzieci, a  ich głównym celem było wyzwolenie ducha zdrowej rywalizacji i radości z sukcesu oraz rozwijanie sprawności ruchowej i propagowanie zdrowego stylu życia.

Oprócz konkurencji sportowych  Burmistrz Brzozowa oraz dyrekcja MOSiR-u zapewniła dodatkowe atrakcje w postaci różnych zabaw, dmuchanej zjeżdżalni i malowania twarzy. Nie zabrakło również poczęstunku dla małych sportowców : lodów, drożdżówek i napojów.

Każdy uczestnik otrzymał medal oraz pamiątkowy dyplom. Puchar dla całej drużyny przedszkola odebrała pani dyrektor Maria Owoc. Był to dzień pełen radości, zabawy, a przede wszystkim sportowych emocji.