Zakończenie roku szkolnego 2017/18

„Za oknami lato znowu wita dzieci, a w przedszkolu pożegnania nadszedł czas.Już nas po wakacjach tutaj nie znajdziecie, pójdziemy do szkoły ona woła nas”Takimi słowami żegnały przedszkole dzieci 6-letnie z grup „Pszczółki” i „Biedronki”, które od września rozpoczynają nowy etap edukacji. Życzymy im miłego odpoczynku i dobrych osiągnięć w szkole.

Pozostałe przedszkolaki z grup: „Misie”, „Smerfy”, „Krasnale” również pożegnały przedszkole, ale tylko na okres wakacyjny śpiewając piosenkę „Hej przedszkole ukochane co bez ciebie zrobię ja. Może jednak tu zostanę jeszcze rok, a może dwa”

Wszystkie grupy na koniec przedstawiły krótki program artystyczny. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom i czekoladę. Pani dyrektor i Panie wychowawczynie złożyły dzieciom gratulacje i życzenia bezpiecznych wakacji.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę, a szczególnie Radzie Rodziców, którzy owocnie wspomagali nasze działania przez cały rok.