ANDRZEJKI

Dnia 28 listopada 2018 r.odbyła się w naszym przedszkolu zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów związanych z tym świętem.

Każda z grup świętowała w swojej sali, gdzie odbywały się zabawy przy muzyce oraz andrzejkowe wróżby. Dzieci z pomocą swoich Pań układały buciki, rzucały monetą do wody, przebijały szpilką serduszka z imionami osób płci przeciwnej, a także brały udział w wielu innych symbolicznych wróżbach.

„Andrzejki” w naszej placówce były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na słodki poczęstunek dla wszystkich przedszkolaków oraz pamiątkowe maskotki.

Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.