KONKURS w PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 2 W BRZOZOWIE

Dnia 9 maja 2019 roku dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie gminnym pt. „XV Spotkanie z Poezją Marii Konopnickiej” organizowanym przez PS nr 2 w Brzozowie.

Reprezentantki naszego przedszkola: Lena i Gabrysia

Przedszkole w Starej Wsi reprezentowały: Lena Szmyd, która wyrecytowała wiersz Marii Konopnickiej pt. „Sposób na laleczkę” oraz Gabriela Czech, która wystąpiła w ludowej piosence „Szła dzieweczka do laseczka”.  Dzieci z naszej placówki pięknie zaprezentowały swoje talenty oraz otrzymały gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy oraz wspaniałe nagrody.

W trakcie prezentowania talentów

Dziewczynki z grupy „Biedronki” do konkursu przygotowała pani Katarzyna Herbut. Z całego serca życzymy Lenie i Gabrysi samych sukcesów na drodze rozwijania swoich zdolności.

Wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród przez panią dyrektor PS 2 Jolantę Szarek

K.H.