SPOTKANIE Z ARTYSTKĄ Z STAREJ WSI

W piątek 10 maja 2019 roku w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Jestem przedszkolakiem – małym Polakiem” w naszym przedszkolu gościliśmy panią Agnieszkę Mrozek – wszechstronnie utalentowaną artystkę z Starej Wsi.

Pani dyrektor Maria Owoc wita naszego gościa

Pani Agnieszka jest nauczycielką, dekoratorką, malarką, poetką, florystyką oraz projektantką biżuterii, czyli krótko mówiąc człowiekiem pełnym pasji i zdolności. Zagościła w naszym przedszkolu, by zainspirować dzieci do rozwijania swoich talentów i umiejętności.

Pani Agnieszka prezentuje swoje prace

Nasz gość przyniósł ze sobą wiele ciekawych wytworów: biżuterię, obrazy, tomiki poezji, kompozycje kwiatowe, a nawet pięknie wykonany świecznik i paterę. Dzieci z ciekawością słuchały opowieści, w jaki sposób pani Agnieszka od małego rozwijała swoje umiejętności. Próbowały również odpowiadać na zadane pytania dotyczące sposobu wykonania prac. Na koniec przedszkolaki miały okazje pooglądać przyniesione dzieła z bliska.

Dzieci z każdej grupy mogły z bliska pooglądać przyniesione dzieła

Mamy nadzieję, że takie spotkania pokażą naszym przedszkolakom, że należy rozwijać swoje talenty i dzielić się nimi z innymi. Pani Agnieszce Mrozek serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i motywujące spotkanie!

K.H.