Wycieczka do „CZARDWORKU”

Dnia 5 czerwca 2019r. dzieci z grupy „Krasnale” oraz „Pszczółki” wraz z Wychowawcami, Panią Dyrektor oraz Opiekunami w postaci dwóch Mam, wyruszyły na wycieczkę.

Była to niezwykła podróż, ponieważ pod nasze przedszkole zajechała „Strzała Południa”, którą udaliśmy się do „Czardworku” w Przysietnicy. Na miejscu czekała na nas Pani Ania, która przygotowała dla przedszkolaków mnóstwo atrakcji. Po licznych zabawach w kole, dzieci zostały zaproszone do zawodów międzygrupowych – ich zadaniem do wykonania był bieg z piłką slalomem między pachołkami. Podczas tych emocjonujących konkurencji nie zabrakło dopingu grupowego – każdy przedszkolak głośno kibicował swojej koleżance i koledze ze swojego oddziału. Po wyczerpujących atrakcjach na dzieci czekał poczęstunek – pyszna drożdżówka oraz soczek. Po mile spędzonych godzinach w „Czardworku” nadszedł  czas powrotu do przedszkola.

Podczas powrotnej przejażdżki pociągiem ciepły wiaterek wywoływał uśmiechy na buziach przedszkolaków, a nawet płatał nam figle próbując zedrzeć z głów czapki i kapelusze. Jadąc przez naszą miejscowość podziwialiśmy piękne widoki oraz wesoło machaliśmy do mijanych ludzi. Wspólnie spędziliśmy miło czas i z pewnością na długo zapamiętamy ten dzień.

M.D.