Andrzejki w naszym przedszkolu

28 listopada 2019 r. dzieci z naszego przedszkola przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.

Za pomocą monet rzucanych do wody, układanych butów, serduszek z imionami, kolorowych karteczek i innych tajemniczych przedmiotów, dzieci dowiadywały się, jaki los spotka ich w przyszłości.

Przedszkolaki z wielką radością wypowiadały andrzejkowe zaklęcia i brały udział w różnorodnych wróżbach i zabawach.

Po wyczerpujących tańcach znalazł się również czas na słodki poczęstunek oraz na wykonanie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej na tę okazję fotobudce.

Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z licznymi tradycjami andrzejkowymi i z pewnością przysporzył wszystkim przedszkolakom wiele radości.

M. D.