BAL KARNAWAŁOWY

Jak co roku w karnawale, 20 lutego 2020 roku w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci BAL KARNAWAŁOWY. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać księżniczki,wróżki, pszczółki,policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana, Kapitana Amerykę, Indianin. Nawet Czerwony Kapturek postanowił wstąpić na nasz bal przed udaniem się w drogę do chorej babci. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Po wielkiej prezentacji strojów i wykonaniu pamiątkowych zdjęć rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. Przeplatane były zabawami i korowodami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach.

Podczas odpoczynku przedszkolaki częstowały się pączkami i soczkiem, aby dodatkowo tego dnia uczcić tradycję tłustego czwartku.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze.

M.D.