KONKURS J. ANGIELSKIEGO „ENGLISH SONGS AND POEMS”

Dnia 28 lutego 2020 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Brzozowie odbył się konkurs języka angielskiego zatytułowany „English Songs and Poems”, w którym udział wzięły przedszkolaki z gminy Brzozów. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie o Jasiu i Małgosi, następnie każdy z uczestników zaprezentował przygotowaną w języku angielskim krótką rymowankę lub piosenkę.

Naszą placówkę reprezentowały dzieci z oddziału „Smerfy”: Oliwia, która zaśpiewała piosenkę „If you’re happy” oraz Oliwier recytujący wierszyk „Numbers”.

Przedszkolaki za piękne występy, oprócz gromkich braw, otrzymały również pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Spotkanie było świetną okazją do prezentacji przez dzieci umiejętności wokalnych i językowych, a także motywowania przedszkolaków do dalszej nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób.

M. M.