Smerfny Dzień

29 maja nasze najmłodsze dzieci z Oddziału Smerfy zaprezentowały się przed społecznością przedszkolną w przedstawieniu „Jestem przedszkolakiem, lat niewiele mam, ale wierszyk powiem sam”. Pomimo niewielkiej tremy mali aktorzy dzielnie śpiewali piosenki (również w języku angielskim) oraz recytowali wierszyki obrazujące to, czego nauczyli się w trakcie roku spędzonego w przedszkolu. Po przedstawieniu odbył się krótki quiz, którego uczestnicy mogli wykazać się wiedzą dotyczącą Smerfów.

Po południu do sali Oddziału Smerfy zostali zaproszeni Rodzice, aby zobaczyć występ artystyczny swoich dzieci. Dla Smerfów było to niezapomniane przeżycie a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po części artystycznej odbyły się warsztaty plastyczne, w trakcie których dzieci wraz z Rodzicami lepili niebieskie ludziki z plasteliny. Piękna makieta Wioski Smerfów ozdobiła naszą salę.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za mile spędzony wspólny czas!