DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „KRASNALE”

21 stycznia 2019 r. dzieci z grupy I „Krasnale” odwiedzili ich Babcie i Dziadkowie. Przybyli licznie goście zgromadzili się w naszym przedszkolu, aby wspólnie z najmłodszymi wnukami świętować Dzień Babci i Dziadka

P10404772
P1040488
P1040482

Na początku spotkania dzieci zaprezentowały krótkie wierszyki, zaśpiewały piosenki, złożyły życzenia. Po zakończeniu części artystycznej przedszkolaki udały się do swoich Dziadków aby osobiście złożyć im najserdeczniejsze życzenia oraz podarować im drobne upominki. Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnych zabaw z wnukami – śpiewania, tańczenia, a także do różnorodnych konkursów. Po wyczerpujących wydarzeniach na zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek, który specjalnie na tę okazję przygotowali Rodzice wraz z paniami z obsługi przedszkola.

P10405222
P1040580
P10405202
P1040574

Dla przedszkolaków był to pierwszy publiczny występ, któremu towarzyszyło mnóstwo emocji. Każdy z nich chciał zaprezentować się jak najlepiej. Mimo, że niektóre dzieci w pewnych momentach „zjadła” trema to występ można zaliczyć jak najbardziej do udanych. „Krasnale” wzbogaciły się o nowe doświadczenia, natomiast Dziadkowie mieli okazję uronić łzy wzruszenia podczas recytacji wierszyków przez wnuki. Był to niezwykle emocjonujący dzień dla wszystkich zgromadzonych.

M.D.