HEJ KOLĘDA, KOLĘDA

W dniu 8 stycznia 2019 r. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi wzięły udział w XI przeglądzie kolęd i pastorałek polskich organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Bł. S. Celestyny Faron w Brzozowie. W uroczysty nastrój konkursu „Hej kolęda, kolęda” wprowadziła uczestników grupa „Motylki” z przedszkola gospodarzy prezentując „Jasełka”.

Nasze przedszkole pod kierownictwem nauczycielki Agnieszki Rychlickiej reprezentowały dzieci z grupy „Misie”: Dawid Prajsnar wykonał pastorałkę „Północ już była” oraz z grupy „Biedronki” Maja Podulka zaśpiewała kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Przypomniane zostały piękne polskie kolędy, a wspólne kolędowanie było dla wszystkich źródłem przyjemnych emocji. Upominki, wspólna fotografia i poczęstunek było dopełnieniem miło spędzonych chwil.  Serdecznie dziękujemy!

A.R.