WYCIECZKA – BEREZKA

WYCIECZKA DO BEREZKI

Dnia 8 maja 2018 roku trzy grupy  z naszego przedszkola: Misie, Pszczółki i Biedronki wybrały się na wycieczkę autokarową do Berezki koło Polańczyka.  Rano z niepewną pogodą wyruszyliśmy i już w Grabownicy przywitał nas deszcz, ale im dalej tym niebo było coraz jaśniejsze. Po przyjeździe na miejsce okazało się ,że tam nie pada i nie padało.

Rozpoczęliśmy od zwiedzania Wiejskiego ZOO- były tam zwierzęta gospodarskie: króliki, cielaczek, kozy, owce, perliczki, indyki, kaczki, gęsi, świnki, konie.

Po zwiedzeniu Zoo rozpoczęła się zabawa na wielu przygotowanych atrakcjach: zjazd na linie, zabawy na trampolinie, przejście po parku linowym, dojenie sztucznej krowy, spacer w labiryncie.

Kolejną atrakcją był udział w warsztatach garncarskich, gdzie każde dziecko z pomocą pana ulepiło wazonik lub zwierzątko

Największą atrakcją był zjazd po torze na pontonach. To przyniosło najwięcej wrażeń i emocji.

W południe dzieci zjadły upieczoną przez organizatorów kiełbaskę.

Był to niezwykły dzień, przedszkolaki oddały się wiejskiemu szaleństwu i na chwilę przeniosły w zupełnie inną rzeczywistość. Na pewno zapamiętają ten dzień i pozostaną z nimi miłe wspomnienia.