FESTIWAL WIERSZA I PIOSENKI ANGIELSKIEJ ” English is easy „

23 kwietnia br. w Przedszkolu Samorządowym w Przysietnicy, odbył się festiwal wiersza i piosenki angielskiej dla przedszkolaków z całej gminy Brzozów.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania j. angielskim, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności recytatorsko – wokalnych  na większym forum oraz przełamywanie tremy.

Nasze przedszkole w konkursie reprezentowały dzieci 6-letnie z grupy „Pszczółki” przygotowane przez P. Małgorzatę F.  : wystąpiły Nadia K.- wiersz ” CAN YOU FLY ”  oraz Maja S.- piosenka ” HELLO ! HOW ARE YOU? ” Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do występu, który został nagrodzony wielkimi brawami, dyplomem oraz nagrodami.

M.O.