Dzień Babci i Dziadka w oddziale II „Smerfy”

Dziś w naszym przedszkolu jest bardzo wesoło, bo babcie i dziadków widzimy wokoło. Witamy Was wszystkich, kłaniamy się w pas, dzisiaj przedszkolaki będą bawić Was.”

Tymi słowami w dniu 20.01.2016 r. dzieci z oddziału II „SMERFY” przywitały zaproszonych gości – swoje babcie i dziadków.

Przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie Jasełkowe pt. „Tak! On jest Królem”. W drugiej części uroczystości wystąpiły w wierszach z życzeniami dla ukochanych dziadków. Chłopcy zatańczyli taniec z mopem, a dziewczynki zaprezentowały się w tańcu z szarfami. Nie zabrakło również piosenek dla dziadków. Na zakończenie odział II „SMERFY” złożył dziadkom życzenia i wręczył kolorowe laurki. Dzieci i dziadkowie mogli również pobawić się wspólnie do piosenek dziecięcych  i zjeść pyszne ciasto.

Dziękujemy dziadkom za przybycie i miło spędzony czas!

Wychowawczyni Oddziału II SMERFY

Małgorzata Florczak