DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11.2015 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola zw swoim przyjacielem pluszakiem.

Przedszkolaki zostały zaproszone przez oddział IV „Pszczółki” do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie zaproszony gość – pracownik Biblioteki w Starej Wsi, pani Wioletta Rachwał zapoznała dzieci z historią święta. Następnie wszystkie dzieci obejrzały występ przygotowany przez „Pszczółki” pt. „Bal w pokoiku lal”. Nie zabrakło też zabaw przy znanych piosenkach o misiach, np. „Jadą, jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia” czy 'Stary niedźwiedź mocno śpi”.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom.

Jolanta Żmuda