DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11.2015 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola zw swoim przyjacielem pluszakiem. 


Przedszkolaki zostały zaproszone przez oddział IV „Pszczółki” do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie zaproszony gość – pracownik Biblioteki w Starej Wsi, pani Wioletta Rachwał zapoznała dzieci z historią święta. Następnie wszystkie dzieci obejrzały występ przygotowany przez „Pszczółki” pt. „Bal w pokoiku lal”. Nie zabrakło też zabaw przy znanych piosenkach o misiach, np. „Jadą, jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia” czy 'Stary niedźwiedź mocno śpi”.





Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom. 

Jolanta Żmuda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *