WIELKI ZASZCZYT

Mam przyjemność poinformować, że przedszkole wzięło udział w  X edycji konkursu „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”

na temat: „Wielkość Jana Pawła II w  świadectwie przekazanym mi przez innych lub w  moim  osobistym  doświadczeniu „.

Naszą placówkę, pod opieką p. Małgorzaty Florczak, reprezentowało troje dzieci.

Julia Furmankiewicz zdobyła zaszczytne II miejsce, zaś Michał Dydek został wyróżniony.                                                                                                                                                                                                              GRATULUJEMY!

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w Radymnie podczas uroczystego finału  24 października 2015  (sobota).

Program finału:

Godz. 9. 30 –   Msza Święta w kościele św. Wawrzyńca – ul. Chopina 1

Godz. 10.45  – Część finałowa Sala widowiskowa  MOK  ul. Lwowska 16

• uroczyste otwarcie finału (program przywitalno – wprowadzający
  • wręczenie dyplomów i nagród

Zakup nagród został dofinansowany z dotacji Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Na  finał uroczystości  zaproszono laureatów / I , II i  III miejsce/  wraz z opiekunami.

Maria Owoc