ZADANIA PRIORYTETOWE PRZEDSZKOLA w 2020/2021

Dowiedz się, crianca, nowoczesny, INFORMACJE DOTYCZĄCE — Wektor stockowy

„Dziecko jako istota społeczna”. Inspirowanie aktywnej postawy dziecka wobec środowiska w bezpośrednich kontaktach z kulturą i życiem społecznym. Kształtowanie postaw prospołecznych poprzez wzorce z literatury.  Poznanie instytucji i zawodów charakterystycznych dla lokalnego środowiska.

,,Uczymy się bawiąc – komputer przyjacielem dzieci”. Rozbudzanie ciekawości technologią komunikacyjno – informacyjną. Wyposażenie dorastającego dziecka w fundamentalne umiejętności posługiwania się narzędziem pracy, komunikacji i zabawy, kształtowanie pojęć matematycznych, logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji. Wykorzystanie bazy informatycznej przedszkola oraz programów edukacyjnych.