WYCIECZKA DO EDUKACYJNEJ ZAGRODY „SZMER” KOŁO LUTCZY.

23 czerwca 2015 roku przedszkolaki z oddziału I „Krasnale” i IV „Pszczółki” wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę autokarową do Podkarpackiego Gospodarstwa Agroturystycznego – Edukacyjnej Zagrody „Szmer” koło Lutczy.

Małe przedszkolaki miały możliwość obejrzenia zwierząt mieszkających  w gospodarstwie – koni, kucyków, świnek, owiec, kozy, kur, kaczek, gęsi oraz królików.

Ogromną frajdę sprawiły dzieciom przejażdżki: bryczką zaprzężoną w konie oraz ciuchcią.

Podczas wycieczki dzieci bawiły się w pięknej scenerii: łowiły drewniane ryby z bali z wodą, miały możliwość zabawy gliną i lepienia z gliny, a gdy zgłodniały zajadały pieczoną kiełbaskę z grilla.

Do przedszkola maluchy wróciły zmęczone, ale uśmiechnięte i pełne wrażeń.

Małgorzata Florczak

WYCIECZKA DO SALI ZABAW URWIS

W SANOKU

23 czerwca grupa v Misie odwiedziła sale zabaw w Sanoku. Celem wycieczki było współdziałanie w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę.W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji m.in. basenu z kulkami, tuneli, zjeżdżalni, budować z dużych klocków wieże i zamki. Dzieci wróciły do przedszkola w doskonałych humorach.

Katarzyna Milczanowska