KONKURS W ODDZIALE I KRASNALE „ŚMIECIOWY POTWÓR

„Segregujesz, nie marnujesz i nagrody otrzymujesz”

W Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi w oddziale I „Krasnale” ogłoszony i zorganizowany został konkurs plastyczny „Śmieciowy Potwór”.

Konkurs ten jest częścią realizowanego przez Nasze Przedszkole programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Zadaniem dzieci i rodziców było wykonanie pracy

z materiałów wykorzystywanych do recyclingu.

Konkurs okazał się być bardzo trafiony.

Do przedszkola trafiło osiemnaście bardzo twórczych i pomysłowych prac z różnych odpadów i śmieci.

Przedszkolne jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż prace były bardzo różnorodne, ciekawe i niepowtarzalne.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone na Pikniku rodzinnym 14 czerwca 2015 roku.

Laureatami zostali:

I miejsce – Maja Podulka

II miejsce – Maja Nogaj

III miejsce –Laura Lorenc

Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy, wręczone przez Panią Dyrektor. Prace pozostałych uczestników konkursu zostały wyróżnione, dzieci otrzymały dyplomy i słodki upominek.

„Śmieciowe potwory” można podziwiać w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi.

Jak się okazało odpady mogą przydać się nie tylko w fabryce do ponownego przetworzenia, ale być wspaniałym tworzywem do wykonania pięknych prac i aktywnego spędzenia czasu rodziców z dziećmi.

Opracowała Małgorzata Florczak