Tytuł 23

XVI  MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Jak co roku, aby uczcić Dzień Dziecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie  zorganizował dla dzieci przedszkolnych olimpiadę o puchar  Burmistrza Brzozowa Pana  Józefa  Rzepki.

Celem organizowanej imprezy było: rozwijanie sprawności ruchowej, popularyzacja ruchu sportowego, , propagowanie czynnego wypoczynku wśród dzieci, wyzwalanie ducha rywalizacji, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Celem  turnieju było również nawiązanie kontaktu między placówkami przedszkolnymi i oddziałami przedszkolnymi w szkołach w Gminie Brzozów.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i przejęciem rozgrywały poszczególne konkurencje. Na ich twarzach widać było uśmiech i zadowolenie – a właśnie o to chodziło organizatorom, aby dać dzieciom okazję do wspólnej zabawy, do sportowej rywalizacji, w której nie było przegranych, każdy był zwycięzcą.

Dzieci zdobyły nagrody w postaci medali i dyplomów. Organizatorzy zabezpieczyli napoje oraz słodkie bułeczki.

Celina Wolanin

Maria Owoc